kullanici2768

Takip et
4 years ago


Gaita Nakli Ülseratif kolit

Ahmet uygun hocayla mail atdım ve bana ankara gülhane egitim ve araştırma hastanesinde gaita nakli yapabilecegini söyledi istanbuldan yanına gittim randevu alarak burada yapamıyacagını bi ton laftan sonra bana yakınmaya başladı ben halbuki derdime çağre bulmaya gelmisim oralara kadar sonra özelde olurmu deyince hemen sekreterine yönlendirdi ve bu benim hiç hoşuma gitmedi istanbula geri döndüm antalyada Didem karavelioğlu ile konuşdum ve 13.12.2019 ve14.12.2019 tarihlerinde iki gün üstüste gaita nakli oldum ve hersey çok olumlu oldugunu söyledi operasyondan sonrada en az 6 saat dışkılamamam gerekiyordu ben 24 saat tutdum hersey cok iyidi ama 3 hafta gecdi yediklerimede icdiklerimede dikkat ettim ama anlıyacagınız hiç bir işe yaramadı bi halt degil gaita nakli denilen şey 5500 lira harcadım memur adamım yazık günah parada umrumda değilde hevesim umudum gitti ona üzülüyorum anlıyacağınız öyle cok umut bağlamayın yaptıran biri olarak şahsi fikrim yalan dolan herkes yolunda....kullanici2812 demis ki:

Bi de boyle tv ye cikip spyle iyi yontem ben buldum ben yaptim diyenlerin alayi yalan. Benim gozumde bozuk bu baska hastaligim bunun da cozumu yok. Bi adam gordum buldum amerikaya yolluyoruz orda baglantim var iste iyilestiriyrz deid daha kucuktum kanmaya musaittim gittim.muayeneye bakti detayli cok parami da aldi .sonra arastirdik. Bunu sadaece tamamen.korlerde deniyorlarmis kaybedecek seyi yok diye ve sadece isigi aligiliyorlarmis ve de iyilesme orani yuzde 10 20 iis yani bana baska doktor sakin risk etme daha da gormeni kaybedebilirsin hic gerek yok daha cozumu bulunamadi dedi. Bn o yuzden bunlarin ne kadar cirkin oldugunu anladim.tv ye cikip nete cikip ben buldum cozum diyorsa yalandir . Cozum bulsa nobel alirdi zaten. Sadece biz niye biliyoruz cozum buldugunu tum dunyanin dikkatini cekerdi.
Beğen (0) | Rapor | Permalink | 4 years ago

kullanici2812 demis ki:

Bana da hep yalan geliyor ya ayrica da igrenc bir yontem bence..baskasinin diskisini enjekte etmeleri. Yaa bizimki bence otoimmun hastalik gaite ila filan oalcak sey degil. Bizim kanimiz genetik olarak bozulmus . Gidip kendi organina saldiriyor. Bunu ancak kan i duzelterek yapabiirler. Nasil olur bilmiyorum ama anca oyle olur. Gait nakli filan inanmayin ya. Parayialip dolandiriverirler. Bu sacmasapan altternatif tip yontemlerine sunu yiyin bunuyiyin bunlara da inanmiyorum. Sadece zerdecal ispatlanmis ama mesela o da asla gercekten geciriyor denemez. Bizim olayimiz sadece kanimizin sacmalamasi bunu da tabiki duzeltemiyorlar. Cekiyoruz.
Beğen (0) | Rapor | Permalink | 4 years ago

kullanici2901 demis ki:

Bende gata da tedavi oldum ilk başta beni nakle zorladır en sonunda kabul etmek zorunda kaldım bu seferde 18 yaşımdan küçük olduğum içim içlerinden biri Ahmet hocayı şikayet etmiş nakil yapamayıncada senin bizimle işimiz bitti deyip gönderdiler anlayacağınız benim üzerimde deneyecekti beni o hastane mahvetti en son komaya girdimde başka hastanede tedavi gördüm
Beğen (0) | Rapor | Permalink | 4 years ago

kullanici2901 demis ki:

Ahmet hoca normalde hastanede yapıyor muhtemelen size özelde yapmak için demiştir ama ben böyle şeylere inanmayın derim ben bu işler yüzünden ölümden döndüm
Beğen (0) | Rapor | Permalink | 4 years ago

kullanici1799 demis ki:

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun.. erken bi pes etmemi.. yoksa doktor la sonucun olumsuz oldugu konusunda mutabık kaldınız mı.. bu nakli bende düşünüyorum ama bi turlu cesaret edemedim.. Ahmet hocaya bende gittim ama yapmadı.. Didem hanıma daha gitmedim ancak merak ettiğim isteyene yapıyor mu yoksa kriterler var mı.. önce kolonoskopi yapıp da mı karar veriyor merak ettim.. size özelden ulaşabilme sansım var mıdır?
Beğen (0) | Rapor | Permalink | 4 years ago
DMCA.com Protection Status