Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikası

Motivolog (www.motivolog.com) içeriğini kullanıcıların oluşturduğu bir paylaşım websitesidir. Amacı, sağlıkla ilgili tecrübelerini paylaşmak isteyen kullanıcılara bir platform sağlamak ve yapılan paylaşımlardan diğer kullanıcıların yararlanmasını sağlamaktır.

Motivolog’da, sizin gizliliğiniz bizim için çok önemlidir ve sizden aldığımız bilgileri korumak bizim en öncelikli işimizdir.

Bu döküman bizim hangi bilgilerinizi kaydettiğimizi, bu bilgiyi nasıl kullandığımızı ve onu korumak ıçin ne yaptığımızı anlatır. Motivolog’a üye olduğunuzda bu dökümanda yazan herşeyi kabul etmiş sayılırsınız.

 

Hangi Bilgileri Kaydediyoruz?

Motivolog.com,  araştırma yapılması amacıyla siteye yaptığınız paylaşımları 3.kişilerle paylaşabilir. Ör: Bir tedavinin yan etkisinin kullanıcı tarafından paylaşılması. Sizin kimliğinize ait bilgiler ise asla 3.kişilerle paylaşılmaz. Hangi bilgilerin paylaşılıp hangilerinin paylaşılmadığını aşağıda okuyabilirsiniz.

 

Paylaşılan bilgiler

Kullanıcılardan girdiği bazı bilgiler Motivolog.com kullanıcıları ve ortaklarıyla paylaşılabilir.

-Kullanıcıların girmiş olduğu serbest metinler. Ör:yaşanılan bir yan etkinin anlatıldığı blog yazısı veya soruya verilen bir cevap

-Hastalığın seyri. Ör:durum/hastalık grafiği

-Biyografik bilgi. Ör:cinsiyet,yaş,şehir.

 

Paylaşılmayan Bilgiler

-Ad,Soyad

-e-mail adresi

-Şifre

-Doğum tarihi

-Özel mesajlar

 

 Üyeler girdikleri verilerin, paylaşılmayan veriler dışında, diğer kullanıcılar ve ortaklar tarafından görülebileceğini kabul eder.

 

 

10 years ago

DMCA.com Protection Status