Kullanıcı Sözleşmesi


Kullanıcı Sözleşmesi
Uyarılar


1.Motivolog.com’da okuduğunuz hasta tecrübeleri doktor tavsiyelerinin yerine geçmez. Size en uygun teşhis ve tedaviyi doktorunuz önerecektir.
2.Motivolog.com bir sağlık danışmanlık sitesi değildir. Motivolog.com, aynı sağlık durumuna sahip kişileri bir platformda buluşturan ve onların motivasyonlarını arttırmaya yönelik bir websitesidir.
3.Okuduğunu kullanıcı tecrübeleri kişileri bilinçlendirmeye yöneliktir.
4.Okuduğunuz blog yazıları, sorulara verilen cevaplar, yorumlar veya kişisel mesaj yoluyla edindiğiniz sağlık bilgisi ile asla kendinize bir tedavi uygulamayın. Önce doktorunuza başvurun.
5. Motivolog.com sitesinde paylaşılan email adresleri telefon numaraları kullanıcılar tarafından paylaşılmaktadır ve kesinlikle Motivolog.com tarafından tavsiye edilen iletişim araçları değildir. Bu numaralar ya da iletişim araçları üzerinden yapılan görüşmelerin sonuçlarından kullanıcı kendisi sorumludur. 


Kullanım Şartları


1.Kullanıcı bu websitesinin kullanımından doğan tüm sorumluluğu üstlendiğini kabul eder. Bu websitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye veya diğer bilgi ve materyalin doğruluk,tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
2.Bu websitesini hazırlayanlar, bu websitesinin amacının ve kullanım şartlarının doğru bir şekilde algılanmamasından doğabilecek her türlü talepten doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.
3.Bu websitesini 18 yaşından küçükler kullanamazlar. 18 yaşından büyük bir yakınları “hasta yakını” olarak profil oluşturabilir.
4.Bu websitesi içeriğinde bulunan fotoğraf,video ve diğer görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan, herhangi bir amaçla, herhangi bir yöntemle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, işlenemez veya diğer bir şekilde kullanılamaz.
5.Bu websitesini kullanan herkes, yukarıda yazılı şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır

 

10 years ago

DMCA.com Protection Status