Hilal

Tip-1 Diyabet

Takip et
10 years ago


Teşhisi yeni konulmuş, yeni üye :)

Merhabalar :) 

Hilal ben, teşhisi 32 gün önce konulmuş Tip-1 diyabet :) Doktorlarıma bütün şikayetlerimi söylediğim halde şeker tahlili 4. sefer annemle beraber gittiğimde yapıldı ve açlık şekeri 256 çıktı, bunun üzerine aynı akşamın gecesini Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin çocuk yoğun bakımında geçirdim. Son zamanlarda yaşadığım yoğun stresli, yorucu, üzücü, bol duygu değişimli günler, bana diyabet olarak geri döndü. Son 32 günde yaşadığım her şey, (özellikle iğnemi kendim yapmam :D) benim aslında çok güçlü, aynı zamanda etrafındakiler tarafından çok sevilen biri olduğumun farkına varmamı sağladı.  

Doğrusunu söylemek gerekirse, yaşam tarzımda, beslenme şeklimde çok büyük değişiklikler yapmadım, yapmıyorum da. Zaten farkında olmadan, olması gereken bir biçimde yaşıyormuşum ben. Sadece birkaç iğne eksikmiş :D 

Yazmayı anlatmayı çok seven biri olduğum için de, bol bol göreceksiniz beni buralarda, bol sağlıklı günlerde :)) Feyzan demis ki:

Çok geçmiş olsun canım. Keyifin hiç bozma yaşam kaliteni pek etkileyen bir hastalık değil. Hepimiz sana destek olmaya hazırız.
Beğen (0) | Rapor | Permalink | 10 years ago

Hilal demis ki:

Teşekkür ederim :) Hepimiz birbirimize destek olmak için burada değil miyiz zaten? :)))
Beğen (0)Rapor | Permalink | 10 years ago
DMCA.com Protection Status